TAVUK SPICY CRISPY

SPİCY - CRİSPY - ZİNGER

4 BÜYÜK PARÇA TAVUK GÖĞSÜ + KOLA + PATATES KIZARTMASI + 2 SOS

59,90

 
Sipariş Ver

Peynirli Tavuk Fajita

 Krema, susam, parmesan peyniri, mozzarella peyniri, çedar sos ve mantarlı Meksika marine edilmiş tavuk göğsü parçaları, makarna, salata, 2 sos ile servis edilir

Patatesli Meksika Tavuğu

 Meksika baharatları, biber, California biberi, patates ve chipotle soslu tavuk göğsü parçaları, (makarna, salata, 2 sos ile servis edilir)

Körili tavuk fajita

 tavuk göğüs parçaları ile meksika baharatı ,köri sos, yeşil biber, Kaliforniya biber, mısır , (makarna, salata, 2 sos ile servis edilir)

soya soslu tavuk

 Meksika baharatları ile tavuk göğsü parçaları California Biber, Mantar, Soğan, Bal, Soya Sosu, Havuç, Makarna, salata, 2 sos ile servis edilir

Yeşil kekikli tavuk

Makarna, salata ve 2 sos ile servis edilen Meksika baharatı, yabani kekik, kekik, Parmesan peyniri, zeytinyağı ve limonlu tavuk göğüs parçaları.

Meksika Jalapeno

Makarna, salata ve 2 sos ile servis edilen Meksika baharatı, acı biber, kalifornya biberi, chili ancho sos, mısır ve kırmızı biberli tavuk göğsü parçaları.

Karides Fajita

 Meksika baharatları ile küçük karidesler 220 gr. Yeşil biber, California biberi, tereyağı, sarımsak, mantar, soya sosu, Makarna, salata, 2 sos ile servis edilir.

Meksika Koyun Eti

 Meksikalı Koyun Eti Meksika baharatları, kırmızı biber, kaliforniya biberi ve soya soslu et parçaları, (makarna, salata, 2 sos ile servis edilir).

Barbekü Soslu Tavuk

 Meksika baharatları ile tavuk göğsü parçaları 250 gr. Yeşil biber, California biberi, BBQ sos, soya sosu, mantar. Soğanlar, Makarna, salata, 2 sos ile servis edilir

3 Karışık Taco

Harika Meksika lezzeti, 3 çeşit taco, kıyma, köfte, tavuk göğsü, salata, peynir, ekşi sos ve domates sos, tortilla ekmeği. (Maceracıysanız acı sos sipariş edin).

₺89,90

Tavuklu Taco

Meksika baharat ile sotelenmiş tavuk göğsü parçaları, Ekşi krema, marul, domates, soğan, California biberi, yeşil biber, ketçap, sipariş üzerine mantar, mısır, peynir, tortilla ekmeği.

₺27,00

Kıymalı Taco

Baharatlı kıyılmış eti, Ekşi Krema, Turşu, Marul, Domates, California Biberi, Salsa Sosu, Cheddar Sos, Siparişe Göre Meksika Fasulyesi, Peynir, Tortilla Ekmeğinin İçinde.

₺30,00

Köfte Taco

Nane köfte , Ekşi Krema, Turşu, Rocca, Domates, California Biberi, Salsa Sosu, Cheddar Sos, Siparişe Göre Meksika Fasulyesi, Peynir, Tortilla Ekmeğinin İçinde.

₺30,00

3 Tavuk burger

₺149,90

Tavuk Burger

₺54,00

Krispy Burger

₺54,00

Mexicano Burger

₺64,00